Namai Alksnių g. Kaune

Parduodamas dviejų aukštų A klasės 113 m2 namas su 5 arų sklypu. Kadangi namo antras aukštas buvo su palėpėmis, jų sąskaita namo plotas išdidintas iki 132 m2.

Namas yra labai patogioje Ringaudų vietoje, akligatvyje, aplink jau senai susiformavęs kvartalas. Iki Maxima parduotuvės, viešojo transporto - 600 metrų. Privažiavimas prie namo bus išklotas grindinio trinkelėmis. Dauguma kaimynų statomoje gatvėje jau gyvena.

Namo sienos šiltintos 30 cm putų polistirenu, stogas 25 cm atvirų ir uždarų porų putų poliuretanu, grindys - 20 cm putų polistirenu. Namo apdaila: sienos - klinkerio plytelės ir dekoratyvinis tinkas, stogas - molinės čerpės, langai - Koomerling 88.

Namo gerbūvis įrengtas pilnai: trinkelės, tvora, įvažiavimo vartai su atidarymo mechanizmu, įėjimo varteliai su pasikalbėjimo irenginiu ir atidarymo mechanizmu, maumedžio lentų terasa, pasėta žolė. Visos komunikacijos namo viduje ir priduotos atsakingoms institucijoms.

Pasirinkus įrengimą su daline apdaila - namo vidaus įrengimas: įrengta ir veikianti šildymo sistema, elektros instaliacija, rekuperacijos vamzdynas, išbetonuotos grindys, tinkuotos sienos, įrengtos gipskartonio lubos, įrengtos dvi erdvios sieninės spintos, laiptų karkasas, sienos ir lubos išglaistytos. Namo vidų galima koreguoti įrengiant tris arba keturis miegamuosius.

Pasirinkus įrengimą su pilna apdaila - namo vidaus įrengimas: įrengta ir veikianti šildymo sistema, pilnai įrengta elektros instaliacija (rozetės, jungikliai, šviestuvai), rekuperacijos vamzdynas ir rekuperatorius, išbetonuotos grindys ir sumontuota jų apdaila, tinkuotos glaistytos ir išdažytos sienos ir lubos. Sumontuotos vidaus durys. Pilnai įrengti du sanmazgai, įrengtos dvi erdvios sieninės spintos, laiptinė. Namo vidų galima koreguoti įrengiant tris arba keturis miegamuosius.

KAINA: 136 000 EUR su daline apdaila

              156 000 EUR su pilna apdaila